Mavi Fikirler

İNTERNET ÇÖZÜMLERİ

Anasayfa » İNTERNET ÇÖZÜMLERİ

Hijyen, kalite, halk   sağlığı ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeyen Asıltat, 2014 yılında faaliyete geçirdiği Sultangazi Cebeci’deki 2000 m² kapalı alana sahip yeni modern üretim tesisinde; Gıda Mühendisi gözetiminde maksimum kapasitede sektöre değer katmaya devam ediyor.

Siteyi İnceleyin


1995 yılında başlayan serüvenimizi ilk günkü heyecan ve sevdayla sürdürmekteyiz. Kalite ve müşteri memnuniyetini öncelediğimiz ürünlerimiz ile her geçen gün büyümeye devam etmekteyiz. Yurt içi ve yurt dışı bayi ağımız ile uluslararası arenada BELLA ROSA olarak artık bir markayız.

Siteyi İnceleyin


ZEQ MODA Olarak yüksek kalite, uygun fiyat ve sürekli müşteri memnuniyeti ilkesi ile çıktığımız markalaşma yolunda siz değerli müşterilerimizin her geçen gün artan takdirinin haklı gururunu yaşıyoruz.

Siteyi İnceleyin


By Şahin Perde Gelin hayallerinizdeki ev tekstil güzelliğini birlikte gerçeğe dönüştürelim.” sloganı ile çalışmaya, üretmeye, büyümeye ve ülke ekonomimize katma değer sağlamaya devam ediyor.

Siteyi İnceleyin


Her gözlük mağazasının kendi online mağazasını açıp ürünlerini satabileceği alt yapıya ve sektöre özel niteliklere sahip bir platformdur. Artık tüm gözlük markalarına ve aksesuarlarına %100 Mağaza Güvencesi ile Ulaşabilirsiniz

Siteyi İnceleyin


Marka ismini Samsat  Uygarlığı’ndan alan Samsat çiğköfte  markası , 2010 yılında İstanbul’da ilk şubesini açarak yöresel bir lezzet olan Çiğ Köfte’yi bir konsept marka durumuna getirmiş ve şu an Türkiye’de Sektörünün Lideri konumuna gelmiştir.

Siteyi İnceleyin


Afrika Dostluk Derneği (ADDER) Türkiye ile Afrika arasındaki sosyal ve kültürel bağları güçlendirmek ,mevcut dostluk ilişkilerini daha da geliştirmek, bu konuda çalışmalar yapan kişi ve kuruluşlara destek vermek , Türkiye’de öğrenim görmekte olan Afrikalı öğrencilere ülke kültürümüzü tanıtmak amacı ile çalışmalar yapan, kar amacı gütmeyen ve politik olmayan bir Sivil Toplum kuruluşudur.

Siteyi İnceleyin

1995 yılından beri Tesbih yüzük ve antika konusunda Bursa da faaliyet gösteren firmamız yurt içi yurt dışı mutlu ve memnun müşterileriyle bir aile olmanın heyecanı ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Siteyi İnceleyin